retard

Absolutne słowo dnia dzisiejszego.

Opóźniony czas, opóźniony zbieg okoliczności, opóźnione tramwaje, uczucia, uśmiechy, łzy i rumieńce.

Cel. Cel uświęca środki a nadzieja matką głupich. Lecz nie sposób pisać wciąż o żalu, złości, miłości sprzed 3 pór roku zwanych latem na solińskiej wyspie.

Milion razy reaktywowany blog, to niczym stary zeszyt pamiętnik w zanadrzu i dnie pudełka dzieciństwa. Skrzętnie schowany przed znajomą publicznością, jest tak naprawdę tylko mój.

Nie czas na rozpis- co sieu dziauo gdy.

Wieczór pachnie Sonią Rykiel, Le Passengerem, zapachem truskawkowej owsianki muśniętej 0,5 % mlekiem. Niewzburzone od kilku dni łóżko spogląda na mnie tęsknym wzrokiem- jak gdyby chciało wzbudzić we mnie znowu ten swirl na krańcu świata ,gdzie dawno nie wzburzone serce przekroczyło granicę  dawki dozwolonej ,bijąc tak mocno , tak do bólu, tak do zatracenia.

Odkąd pokonałam demony przeszłości- tak bardzo chcę, by stało się to JUŻ. Tracę nadzieję i ją odzyskuję. Zdobywam kolejne level up’y i nagle następuje game over. W sierpniu spadła gwiazda. Przynajmniej tak mi się wydawało. Wzrok tak ślepej osoby może mylić.

Spadła. Więc musi się spełnić.

Powroty do mieszkania, gdzie lekko pachnie zakątkami Chrome Azzaro,nutą głowy, nutą serca, nutą bazy… Ktoś misternie to ułożył,lecz plan spełnienia jest niesamowicie ciężki, bolesny i może być klęską… Ale… still fight !

Obłożona księgami nowego fakultetu, pracująca na milionie etatów, kończąca rozbabrany lifescience- zauroczona wyzwaniami życia… Było warto totalnie się rozchorować i skrócić swoje zycie o 4 x 15 minut fajek z klikiem, które sprawiają ,że ‚to takjakbyśmy się pocałowali’ (…)

Jeślisięuda -styczeń. Jeślisięnieuda-do stycznia

Takbardzotakbardzotakbardzo spadajcie gwiazdysrebrnego pyłu.

Dobrej nocy ❤

To będzie wspaniale trafne podsumowanie :

Bez tytułu

Reklamy

~ - autor: anythinglady w dniu Wrzesień 17, 2014.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: